Biz Kimiz

Biz 2013 yılında yazılım ve teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. UYSAL YAZILIM ® sektörü yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacı doğrultusunda genç, dinamik ve her biri kendi alanında en az 8 yıl tecrübeli yazılım mühendisleri ve sistem analistlerinden oluşan deneyimli ekibi ile bilişim sektöründe söz sahibi olmak için kolları sıvadı.

Müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun platformlar sunmaktayız. Başta ege bölgesi olmak üzere, bilişim sektöründe hizmetler sunan UYSAL YAZILIM ®, Müşteri odaklı, tam zamanında çalışma ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. UYSAL YAZILIM ® ‘ın ana hedefi, kaliteli ve orijinal çözümler üreterek sektörde kalıcı olmaktır. Bu hedefle ilkeli, bilişim mesleğinin etik değerlerini ödünsüz uygulayarak, ürün ve hizmetlerde en yüksek kaliteyi sağlayarak ulaşmayı amaçlamaktadır.

Başta Finans sektörü olmak üzere mermer, tuğla, otomotiv, restoran/cafe,otel, mağazacılık  ve diğer Üretim sektörleri için paket veya özel çözümler sunulmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet, müşterilerle kurulan sağlam ve yakın ilişkiler yardımıyla çözümlerin başarısını arttırmak ve müşterilerle satıcı-müşteri ilişkisinden öte, çözüm odaklı stratejik işbirliği kurmayı hedeflemektedir.

Personelimiz alanında en iyi olmasının temel nedeni elektronik ve yazılım alanında almış olduğu yurt içi ve yurt dışı eğitimlerdir.

Tamir alanında başarımızın yüksek olmasının sebebi;

  • Orijinal yedek parça ithalatı
  • En son teknolojik gelişmeleri Ar-Ge departmanında uygulama olanağı
  • Marka bağımsız notebook, laptop ve tablet yedek parça temini ve tamiri

Firmamızda günlük ortalama notebook onarım kapasitesi 8 -12 adet civarındadır. Servisimizdeki son teknolojik chip değiştirme cihazlarıyla başarı oranı %63 oranındadır.

UYSAL YAZILIM ® Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetlerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşteriye en son teknolojileri kullanarak tasarımdan kuruluşa kadar bütün çözümler sunmak, deneyimli ve uzman kadrosu ile sektöre dinamizm kazandırarak en üst seviyede müşteri memnuniyetine ulaşmayı amaçlamaktadır.