Özel bir teknik servis olarak, laptop teknik servisi hizmetleri verilmektedir. Uzman bir çalışma ekibi sayesinde, etkili çözüm ve sorun analizi yapılmaktadır. Teknik servis olarak, Afyon web tasarım hizmetleri verilirken etkili bir çözüm süreci başlatılmakta ve çözüm sonuçlandırılması yapılmaktadır. Hızlı bir çalışma potansiyeli ve servis hizmeti ile oldukça kaliteli bir ortamda çalışılmaktadır. Devamını Oku “Teknik Servis Hizmeti”

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte giderek küçülen cihazlar birçok işlevi görmektedir. Eskiden büyük bilgisayarlar kullanılırken büyük bilgisayarların yerini artık laptop aldı. Böylece taşınabilir bilgisayarlar sayesinde birçok program kısa zaman içinde çözümlenmektedir. https://www.uysalyazilim.com.tr/ ise laptoplar ile yaşayabileceğiniz problemleri halletmek için hizmet vermektedir. Laptop teknik servisi ile bütün bozulmalara ve özellikle çökmelere karşı laptopunuzu onarmaktadır. Çip tamiri, ekran değişimi, soket tamiri, soket değişimi notebooklarınız için aklınıza gelebilecek her türlü tamiratı yapabilmektedir. Devamını Oku “Teknoloji Sizi Yarı Yolda Bırakmasın”

Laptop Çok Isınıyor ve Kapanıyor genellikle sık rastlanan sorunlar içerisindedir.Bu sorunu ısınmadan kaynaklı olduğunu farz edelim, ilk olarak resimde gördüğünüz gibi laptop soğutma sistemi küçük bir fandan oluşur.bu fan işlemci ve chiplere giden bakır yolları soğutur.Bu soğutma sisteminde  bir problem olursa doğal olarak işlemcinin ısınması bu olaydır. Devamını Oku “Laptop Çok Isınıyor ve Kapanıyor Çözümü?”