Yazar : wpEditor / Uysal Yazılım / 0 Yorum

Teknik Servis Ve Web Tasarım

Bilişim sektörü geliştikçe bilişim sektöründe kullanılan araçlara yönelik yeni sektörlerde gelişmektedir. Ancak konu bilişim olunca bu sektörde kalitenin en önemli göstergesi deneyim, bilgi ve güvenliktir. 2013 yılında kurulan firmamız bilişim konusunda sizlere aradığınız kalitede hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

1.Notebook, Telefon ve PC Tamiri

Hemen herkesin günlük hayat içinde fazlasıyla kullandığı notebook, laptop, akıllı telefon ve masaüstü bilgisayarlar içerdikleri yazılım ve donanımlar nedeniyle hassas elektronik cihazlardır. Farklı bir takım nedenlerle bu cihazlar arıza yapabilmekte veya performansında hissedilir bir düşüş yaşanabilmektedir. laptop teknik servisi Bu gibi durumlarda aslında deneyimli ve profesyonel bir ekiple giderilecek bu tip yazılım ve donanım arızaları yetkin olmayan kişiler tarafından onarılmaya çalışıldığında kullanılamaz hale gelmektedir.

Firma olarak bünyemizde deneyimli, sürekli eğitimlerle teknolojik gelişmeleri takip eden, sertifikasyonu tamamlanmış teknik personelimiz ile notebook, laptop, akıllı telefon ve masaüstü bilgisayarlarınızda oluşan arıza ve performans düşmelerini analiz edip size uygun bir bütçe ile ihtiyacınız olan kalitede onarımını sağlıyoruz. Bu doğrultuda firmamızda çip tamiri ve değişimi, entegre tamiri, Dc soket tamiri, adaptör, kasa ve ekran değişimi vb. hizmetler ile akıllı telefonlara yönelik her türlü onarım hizmeti güvenebileceğiniz kalite ile sunulmaktadır. http://www.uysalyazilim.com.tr/

yazılım çözümleri 2.Web Tasarım

Kurumsallaşmanın önemi ile birlikte her şirket kendi web sayfasını hazırlatmakta ve kurumsal kimliklerinin gelişimi için web sayfalarını sürekli güncellemekte ve desteklemektedir. Firma olarak bünyemizde her biri 8 yılı aşkın deneyime sahip yazılım mühendisi ve sistem analistleri ile firmanız ihtiyaçlarına uygun, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak web sayfasını tasarlayıp yayınlamaktayız. Afyon web tasarım Ayrıca tasarımını yaptığımız web sayfasının güncellenmesini ve bakımını da istediğiniz kalitede yerine getiriyoruz.

 

Yorum Yazın