Teknoloji Sizi Yarı Yolda Bırakmasın

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte giderek küçülen cihazlar birçok işlevi görmektedir. Eskiden büyük bilgisayarlar kullanılırken büyük bilgisayarların yerini artık laptop aldı. Böylece taşınabilir bilgisayarlar sayesinde birçok program kısa zaman içinde çözümlenmektedir. http://www.uysalyazilim.com.tr/ ise laptoplar ile yaşayabileceğiniz problemleri halletmek için hizmet vermektedir. Laptop teknik servisi ile bütün bozulmalara ve özellikle çökmelere karşı laptopunuzu onarmaktadır. Çip tamiri, ekran değişimi, soket tamiri, soket değişimi notebooklarınız için aklınıza gelebilecek her türlü tamiratı yapabilmektedir.

laptop servisi, bilgisayar teknik servisiVerileriniz güvenli ellerde, raw a dönüşmüş disklerinizdeki dosyalarınız kurtarılması konusunda %95 e varan başarı ile çalışmaktayız. Flash disklerinizdeki kayıpların yada sd kartlarınızdaki kayıpların artık sizin için bir sorun olmayacaktır. Uysal Yazılım ile kaybolan dosyalarınızı geri getirin.

Uzun zamandır hizmet verdiğimiz tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte oluşabilecek ve oluşan bütün sorunları en kısa zamanda çözerek sizlere laptopunuzu vermekteyiz. Sadece bakım ve onarım değil aynı zamanda program kurulumları gibi birçok konuda kaliteli bir hizmet verilmektedir. Afyon web tasarım ile kurmak istediğiniz siteler için alt yapı oluşturulmaktadır. Web tasarım işi oldukça zor bir iştir. Belirli bir düzeyde uzmanlık gerektirmektedir. Uzman arkadaşlarımız en iyi web tasarım içeriklerini sizler için hazırlamaktadır.

İster hazır alt yapı ile bir e-ticaret sitesi, isterseniz kendi istekleriniz doğrultusunda sizin için özel olarak hazırlanmış bir web sitesi kararını vermeniz yeterli. Seo danışmanlığı ile web sitelerinizin üst sıralarda çıkmasına yardımcı olacağımız gibi, google adwords, facebook, instagram, twitter reklamları ile de siteniz ve markanızın bilinirliğini arttırabiliriz. Akınsoft e-ticaret, ideasoft, ticimax, t-soft un alt yapısını kullanarak e-ticarete 1 günde ulaşabilirsiniz. Özel yazılım sayesinde şirketiniz için stok takip, depo takip yazılımları yada bir servis iseniz müşterilerinizi rahatça takip edebileceğiniz bir servis programı ile her işlevinizi kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca güvenilir ve gülen yüzlü personelimizle birlikte en az 30 gün garanti ile bütün problemleriniz çözmekteyiz. İletişim numaralarından ve ya ulaşım adreslerinden bizlere ulaşarak problemlerinizi kısa zamanda çözmemizi sağlayabilirsiniz.

Sonuçta;

UYSAL YAZILIM ile teknoloji siz yarı yolda bırakmaz.

İletişim :

Dumlupınar mah. Dumlupınar 2.cad. No:7/B Merkez Afyonkarahisar
0850 44 121 44

Yorum Yazın